objednat

Kebab a asijské smažené nudle

Recepty

Smažené nudle a kebab, rychle a jednoduše.

Udělat kebab je jednoduché jako facka... vybalíte připravené maso a dáte na gril a cca za hodinu ořezáváte. Myslete vždy na to, že pokud je strávníků více a připravujete jídlo například na nějakou konkrétní dobu, je lepší začít dříve a upečené maso si dávat do chafingu, který máte jako součást Kebab party setu a maso udrží krásně teplé pro vydávání později.

No a jak na nudle?

Čínské předvařené nudle z pšeničné mouky vložíme do hrnce s vroucí vodou. Ohřev vody vypneme a necháme nudle v horké vodě pouze ležet dokud nezměknou a neoddělí se z vytvarovaného balíku do jednotlivých nudliček. Jakmile nudle změnkou dáme si do wok pánve (ideálně teflonové, aby se vám nepřipalovaly) lehkou vrstvu rostlinného oleje, který rozehřejeme. Povolené nudle slejeme a dáme na pánev do rozehřátého oleje. Zakápneme lžící sojové omáčky a jednou až dvěmi lžízemi ústřicové omáčky. Následně nudle restujeme dokud krásně nezmavnou. Při restování nudle prohazujte nebo alespoň oddělujte od sebe ať se Vám nespečkou do sebe. Nebojte není to těžké.

Pár tipů

Přidejte do nudlí cibuli, papriku a zelí

Před smažením nudlí si nakrájete na nudličky cibuli, papriku a zelí a orestujte je malé lžicce oleje. Z pánve je odsypte do misky a jak budete mít nudle skoro hotové, promíchejte je spolu s nudlemi.

Používejte originální asijské ingredience

Tu správnou chuť nudle získají originálním ingrediencím.

Objednej si párty set už dnes!

VYBRAT
|
phone-handsetcrosschevron-up
Parťák

Parťák

Zeptej se, rád ti poradím.

I will be back soon

Contact Us

Chat
Parťák

Ahoj 👋

Neboj se zeptat na cokoliv...

Fluent Forms Potřebuješ poradit?