objednat

Kebab a pečené brambory s rozmarýnem

Recepty

V jednoduchosti je krása a to platí i u kebabu!

Udělat kebab je jednoduché jako facka... vybalíte připravené maso a dáte na gril a cca za hodinu ořezáváte. Myslete vždy na to, že pokud je strávníků více a připravujete jídlo například na nějakou konkrétní dobu, je lepší začít dříve a upečené maso si dávat do chafingu, který máte jako součást Kebab party setu a maso udrží krásně teplé pro vydávání později.

No a jak na brambory?

Brambory omyjte a nakrájejte na kousky (dle velikosti na půlky nebo čtvrtky). Do mísy si připravte trocho soli, rostlinného oleje trochu rozmarýnu. Vše promíchejte, vložte brambory a zamíchejte s touto směsí. Takto zamíchané brambory dejte na plech a vložte do trouby předehřáté na 200 °C. Po půl hodině zamíchejte, aby se brambory opekly rovnoměrně ze všech straň a dopékejte další půlhodinku. Jakmile budou brambůrky krásně opečené, můžete vypnout troubu a servírovat spolu s upečeným masem, které máte připravené v chafingu.

Pár tipů

Dresing

Připravte si lehký dresing, který váš pokrm osvěží. Jako základ vám postačí jogurt, trochu zakysané smetany, sůl a pepř. A to jakou bude mít dresing příchuť už doladíte poslední ingrediencí, která zvýrazní chuť dresingu právě do této chuti.

Za mě doporučuji zkusit třeba tyto ingredianece (jednotlivě):
- kopr
- kari
- červená paprika (zauzená je skvělá)

Fantazii se meze nekladou, zkouškou určitě neprohloupíte ;)

Salát

Lehký salátek se ke kebabu hodí vždy. Jak ho připravit už Vám radit nebudeme, s tím si určitě poradíte i bez nás. ;)

Objednej si párty set už dnes!

VYBRAT
|
phone-handsetcrosschevron-up
Parťák

Parťák

Zeptej se, rád ti poradím.

I will be back soon

Contact Us

Chat
Parťák

Ahoj 👋

Neboj se zeptat na cokoliv...

Fluent Forms Potřebuješ poradit?