objednat

Proč je kebab to pravé jídlo pro vaši akci

Tipy a triky

Kebab je ideální pokrm pro vaši párty!

Víte proč? Spojuje hned několik výhod, jak pro toho kdo ho připravuje, tak pro vaše hosty.
Na grilování si musíte připravit maso předem a "nikdy" přesně nevíte jak bude chutnat. Každý má rád něco jiného a někdo kuře někdo zeleninu a někdo třeba sýr. Musíte dopředu přemýšlet co koupit, abyste každému vyhověli a stejně si nikdy nebudete jistí, jestli toho bude dost od každého druhu. Rozmanitost je skvělá, ale náročná jak na přípravu před grilováním, tak na přípravu při samotném grilování. Výsledkem takové akce je nakonec často to, že si ji sám nemáte čas kvůli těmto přípravám užít. Toto dokonale řeší kebab!

Převážně grilujeme kuřecí kebab, který má vyvážené množství kuřecích stehen a prsou a je krásně šťavnatý a prostě chutná vždy a všem! Představte si, že přijdete do rychlého občerstvení a řeknete obsluze ať Vám nožem ukrojí pěknou porci kebabu a dají vám ji na talířek a netahají ji vysušenou z vyhřívaných nádob, nakrájenou řezačkou na milimetrové pásky. Tak o tomhle všichni vždy sníme a nikdy se nám to nepodaří. Až doposud! 

Ode dnešního dne vám postačí pouze objednat, vyzvednout, rozbalit, nasadit zapojit a točit. Po hodině ořežete první ořez a pak každých cca 20 min. uděláte další ořez. Když začnete dostatečně dopředu, můžete si nakrájet maso dopředu do shafingu, kde zůstane krásně šťavnaté díky větším kouskům, které budete krájet. Všichni vás budou milovat a všichni budou milovat váš kebab! Nikdo se nebude stydět říct si o další porci, protože masa bude vždycky dost a můžou si nabrat sami aniž by vás otravovali. Kebab je ideální jídlo jak pro vás z pohledu přípravy a pozornosti, kterou mu musíte věnovat, tak z pohledu vašich hostů, kteří se po něm budou moct utlouct a rozmanitost? Připravte pár dresingů, vhodnou přílohu a nějaký lehký salátek a každý bude mít co od toho čeká.

Pár tipů

Kupte raději větší "šišku"

Kupte kebabu vždy raději více, nikdy nezbyde a pokud by se to náhodou poprvé stalo zrovna u Vás, hosti se poperou o to kdo si domů odnese misku.

Objednej si párty set už dnes!

VYBRAT
|
phone-handsetcrosschevron-up
Parťák

Parťák

Zeptej se, rád ti poradím.

I will be back soon

Contact Us

Chat
Parťák

Ahoj 👋

Neboj se zeptat na cokoliv...

Fluent Forms Potřebuješ poradit?